Tłusty czwartek

Stara ludowa tradycja mówi, że ten kto nie zje dzisiaj pączka, nie będzie mieć szczęścia. Wszystkim życzymy pysznego dnia 🙂

DO WYNAJĘCIA

Prężnie działający biurowiec zlokalizowany przy ul. Św. Michała 43, o powierzchni 11 000 m2 wynajmie lokal pod działalność gastronomiczną, bistro. Powierzchnia w biurowcu jest całkowicie wynajęta. Pomieszczenie jest częściowo wyposażone w profesjonalny sprzęt gastronomiczny a jego powierzchnia użytkowa wraz z zapleczem kuchenno-sanitarnym wynosi 108 m2. Obiekt znajduje się blisko centrum Poznania ze świetną komunikacją; w … Continue reading DO WYNAJĘCIA

Świąteczne przedstawienie

Nasi przyjaciele ze szkoły podstawowej Gaudium Et Studium zaprosili nas na wspaniałe przedstawienie świąteczne. Jesteśmy pod wrażeniem gry aktorskiej dzieci jak również pięknego wystroju.

Nowa wystawa -Chiny

W dniu 26.09.2019 nasz biurowiec odwiedził gość specjalny pan Jerzy Filipiak. Podróżnik przedstawił swoje zdjęcia opowiadając o własnych przygodach w Chinach . Na fotografiach można odnaleźć zarówno piękno natury, jak i nowoczesne miasta będące symbolem rozwoju, nauki i kultury. Autor poprzez różnorodność ujęć doskonale oddał charakter Chin, zachęcając do odwiedzenia nie tylko samego kraju, ale … Continue reading Nowa wystawa -Chiny

Budynek nr 3

Polecamy na wynajem powierzchnie biurowe. W nowej części naszego biurowca zostało już tylko wolne 265 m 2.

Administratorem Państwa danych osobowych jest MERCATOR NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Michała 43, adres e-mail: administracja@michala43.pl, numer telefonu: +48 732 711 990 .
Dane będą przetwarzane w celu zawarcia umowy i wypełnienia jej warunków, w tym wykonywania rozliczeń finansowych oraz prowadzenia naszych kampanii reklamowych i innych działań marketingowych, w celu prawidłowej relacji umowy.
Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie będzie skutkowało niemożnością wykonania usługi wynajmu.
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w zakresie prawidłowego wykonania umowy jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej: RODO oraz może być również art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
Odbiorcami Państwa danych osobowych będą współpracujące z nami biuro rachunkowe, podmioty serwisujące urządzenia Administratora, w których przetwarzane są dane, podmioty prowadzące serwer, na którym przechowywane są dane, podmioty dostarczające oprogramowanie wykorzystywane w celu przetwarzania danych, podmioty świadczące usługi ochrony oraz świadczące usługi prawne.
Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Administrator nie będzie także stosował zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Dane osobowe przetwarzane będą przez okres realizacji umowy, a po jego zakończeniu przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń. Dane osobowe przechowywane w celu wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną przetwarzane będą do czasu cofnięcia udzielonej zgody.